IKEA Free Range

 

Data: 16-17 maja 2017

Klient: Ikea

Postindustrialna hala nr 15 Soho Factory na warszawskiej Pradze zamieniła się na dwa dni w szczególny salon IKEA. W tych wnętrzach goście z całej Europy poznali nową kolekcję producenta. Za realizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja Don’t Worry.

Ponad 1100 mkw. w hali będącej pozostałością po starej walcowni zamieniło się w salon IKEA. Przedstawiciele europejskich salonów IKEA oraz klienci biznesowi mogli zapoznać się z najnowszymi projektami firmy, innowacyjnym wzornictwem oraz niedostępnymi jeszcze dla klientów koncepcjami.

Hala Soho Factory została zaaranżowana w sposób nawiązujący do salonów IKEA. Powierzchnia — jak w sklepach producenta — została podzielona na poszczególne domowe strefy w tym sypialnie, kuchnie czy pokoje dzienne. Dodatkową przestrzeń przewidziano dla dodatków dekoracyjnych czy tkanin.

Podczas części oficjalnej, przybyli z całej Europy goście, poznawali wraz z przedstawicielami IKEA, nieznane jeszcze rozwiązania oraz mieli możliwość zamówienia nowych kolekcji do swoich salonów.
Część nieoficjalna przybliżyła uczestnikom spotkania Warszawę. Począwszy od zwiedzania Muzeum PRL-u oraz Muzeum Neonów, poprzez przejazd zabytkowym „Ogórkiem”, po zwiedzanie najważniejszych miejsc Warszawy. Wieczorem czas gości wypełniły występy Johna Jamesa oraz Sabiny Golanowskiej.

Drugi dzień eventu poświęcony był kwestiom biznesowym i sprzedażowym oraz rozmowom, oficjalnym i kuluarowym. Za catering podczas wydarzenia odpowiadał Catering Aleje 3.

Klient: IKEA

Kategorie:

Data: 16-17 maja, 2017