Premiera Peugeot 208

 

Data: 10-12 czerwca 2015

Klient: Peugeot Polska

 

Agencja Don’t Worry zorganizowała premierę modelu Peugeot 208 połączoną z konferencją prasową i jazdami testowymi. Event odbył się w scenerii mazurskich jezior i lasów.

Czterodniowy event był podzielony na dwie części. 10 i 11 czerwca przeznaczone były dla dziennikarzy motoryzacyjnych, natomiast 11 i 12 czerwca skierowany do przedstawicieli sektora B2B. Uczestnicy dojechali na miejsce konferencji pociągiem Express InterCity Premium Pendolino, startującego z Dworca Centralnego w Warszawie.

Po dotarciu na dworzec główny w Iławie, grupa została przetransferowana bezpośrednio na miejsce konferencji. Pierwszego dnia dziennikarze mieli okazję obcować z przyrodą oraz zrelaksować się w Hotelu Spa Dr Ireny Eris, mieszczącym się w sercu Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich. Kolejnym punktem wydarzenia, była konferencja podczas, której przedstawiono walory nowego Peugeot 208. Po prezentacji na uczestników czekała uczta w regionalnej chacie – Gospodzie Sielanka. Klimat miejsca, warmińsko-mazurska tradycyjna kuchnia oraz występ Sabiny Sago sprzyjały integracji oraz rozmowom biznesowym.

Drugiego dnia uczestnicy mogli sprawdzić możliwości nowego modelu Peugeot 208 na mazurskich trasach. W trakcie jazd testowych przewidziano dla wszystkich kierowców kawę na łonie natury, serwowaną z coffee busa. Punktem końcowym jazd był Grand Hotel Tiffi w Iławie. Po lunchu dziennikarze wrócili z powrotem pociągiem do Warszawy.

Do Hotelu Tiffi natomiast przyjechała grupa klientów biznesowych, która po lunchu mogła podziwiać uroki Pojezierza Iławskiego oraz najdłuższego jeziora w Polsce – Jezioraka, nad którym położony jest hotel. Kolejnym punktem eventu była prezentacja Peugeot 208 połączona z ekskluzywną kolacją i występem Sabiny Sago. Kolejny dzień upłynął pod znakiem jazd testowych na mazurskich trasach.

Za kompleksową organizację wydarzenia odpowiadała Agencja Don’t Worry.

Klient: Peugeot Polska

Kategorie:

Data: 10-12 czerwca 2015