15-lecie SKiPP „Razem”

 

Data: 14 października 2017

Klient: Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Polskich Razem

Agencja Don’t Worry odpowiadała za organizację jubileuszu piętnastolecia Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Polskich Razem, działającego na ziemi lubelskiej. Event pt. „Kryształowe gody” odbył się w przestrzeni Targów Lublin.

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Razem od 2002 roku skupia polskich przedsiębiorców, a od 2009 roku jest wyłącznym operatorem sieci Lewiatan w lubelskim. Głównym motywem jubileuszu – począwszy od logotypu, skończywszy na scenografii – był tytułowy kryształ.

Galę poprowadził dziennikarz TVP 3 Lublin, prezenter Panoramy Lubelskiej Artur Kalicki. Część oficjalną rozpoczęła podróż sentymentalna w postaci filmu wspominającego 15 lat działalności Stowarzyszenia, a dochodzącego do najnowszych otwieranych sklepów.

Jubileusz był okazją zarówno do nagrodzenia kryształowymi statuetkami najlepszych handlowców Stowarzyszenia, jak i uhonorowania przez prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka zarządu Razem.

Uroczystość uświetnił swą obecnością lublinianin, lider Budki Suflera Romuald Lipko. Gwiazdą wieczoru z akustycznym recitalem była rodowita lublinianka Urszula. Show akrobatyczne w wykonaniu duetu Delfiny i Bartka zakończyło część artystyczną wieczoru. Część taneczną jako DJ poprowadził dziennikarz muzyczny Marek Sierocki.

Kategorie: