15- lecie działalności firmy Aareal Bank

 

Data: 21 maja 2015

Klient: Aareal Bank AG (SA)

 

Event odbył się na 42. piętrze apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie.Gospodarzami – prowadzącymi spotkanie byli członkowie zarządu polskiego oddziału firmy Aareal Bank AG SA oraz prezenterka telewizyjna – Agnieszka Cegielska, którzy na scenie stworzyli trio. Pierwszą atrakcją, która zaktywizowała gości, było live cooking w wykonaniu Martina Gimeneza Castro – zwycięzcę pierwszej edycji Top Chief.

Wrażenie na zgromadzonych zrobiła wielkoformatowa animacja wyświetlona na fasadzie apartamentu. Przybliżyła ona dokonania Aareal Banku na przestrzeni 15 lat działalności w Polsce i Europie, przedstawiając kluczowe inwestycje oraz idee firmy. Z dachów trzech warszawskich inwestycji firmy – Ethos, Hotel Marriott oraz WTT zaprezentowano pokaz sztucznych ogni.

Jubileusz podkreślił urodzinowe tort, który wniesiono na salę przy utworze Happy Birthday w wykonaniu Sabiny Sago. Zwieńczeniem eventu był występ zespołu Sick Live, który wykonał również kilka utworów coverowych w duecie z Sabiną Sago. Przygotowując scenografię, agencja Don’t Worry starała się akcentować dokonania firmy Aareal Bank AG (SA) w zakresie finansowania nieruchomości w Polsce i Europie. Na ścianach widniały wielkoformatowe wydruki przedstawiające kluczowe obiekty. Rzeczywistą lokalizację inwestycji na panoramie Warszawy wskazywały ultrafioletowe obrysy warszawskich budynków na szybach apartamentowca. Agencja przygotowała również chillout room sprzyjający rozmowom biznesowym. Wolnostojące kioski multimedialne stanowiły źródło informacji na temat działalności firmy. Goście w dowolnie wybranej przez siebie chwili mogli podejść i zapoznać się z jej portfolio.

Catering zapewniła firma Belvedere, która serwowała polskie, tradycyjne dania w nowoczesnej oprawie. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, zarówno scenografia, multimedia, jak i oprawa artystyczna stworzyły spójną całość, której tłem była panorama Warszawy, a głównymi bohaterami firma Aareal Bank AG (SA) – Oddział w Polsce oraz jej inwestycje.

Za kompleksową organizację eventu obejmującą m. in. scenografię, obsługę techniczną, oprawę artystyczną, wybór miejsca oraz scenariusz imprezy odpowiadała agencja Don’t Worry.

Klient: Aareal Bank AG (SA

Kategorie:

Data: 21 maja 2015